Agenda

 

2019

01/01 Host, Zwarte Koffie Tolhuistuin, Amsterdam

03/01 Workshop, We Entertain, Heerhugowaard

04/01 Host, Zwarte Koffie Paradiso Amsterdam

12/01 Host, 0229 Dance Battle, Hoorn

17/01 Show, Kinderen van Amsterdam ZO, DelaMar Theater, Amsterdam

19/01 Jury, Dutch Dance Sports, Waalwijk

 

01/02 Workshop, Dance Masters Madson, Venlo 

02/02 Flashmob, Cookie & Co, Amsterdam 

16/ 02 Workshop, Stedelijk Museum, Amsterdam

24/02 Host, Break-a-leg, Meervaart, Amsterdam

 

01/03 Host, Zwarte Koffie, Paradiso, Amsterdam Tickets

02/03 Host DJ Eva Adamidis, Alphen a/d Rijn

10/03 Workshop, Marcella van Altena, Hoofddorp 

14/03 Workshop, ROCvA Zorg en Welzijn

17/03 Jury, Dance Competitions, Aalsmeer

22/03 (Y)our Eyes Only Preview, Bijlmerparktheater, Amsterdam Tickets

23/03 Jury, Dutch Dance Sports, Hoofddorp  

30/3 Workshop & Host, Jelly Jam Dance Competition, Naarden

 

05/04 Host, Zwarte Koffie, Paradiso Amsterdam

08/04 Furious Flow, DKJL, Amsterdam

09/04 Furious Flow, DKJL, Amsterdam

14/04 Jury, Dutch Dance Sports, Wijchen

15/04 Furious Flow, DKJL, Amsterdam

16/04 Furious Flow, DKJL, Amsterdam

17/04 Furious Flow, DKJL, Amsterdam

 

03/05 Host, Zwarte Koffie, Paradiso Amsterdam

05/05 Host, Voetjes van de Vloer, Vondelpark Openlucht theater, Amsterdam Klik voor meer info 

19/05 Host, Movemasterz, Perron, Rotterdam  Klik voor meer info

25/05 Eva Adamidis, Lentefestival, Haarlem

 

 

05/06 Workshop & Furious Flow, Dag van de Jonge Jury, Utrecht

13/06 Furious Flow, DKJL, P3 Purmerend

15/06 Melanine: ten strengste verboden, Rotterdam 

16/06 Judge Dance Stars, Slagharen

21/06 SOCIALL, Patronaat, Haarlem 

29/06 JDA Eindshow,  Zaantheater,  Zaandam 

30/06 Melanine: ten strengste verboden, de Parade, Rotterdam

 

05/07 – 07/07 Lucia Marthas Institute for Performing Arts EP, RAI, Amsterdam

07/07 Host, Werldfestival Diemen

11/07 SOCIALL, Southeastparade, Amsterdam 

13/07 Host, Kwaku Summer Festival, Amsterdam

14/07 Host, Kwaku Summer Festival, Amsterdam

 

03/08 Host, Kwaku Summer Festival, Amsterdam

04/08 Host, Kwaku Summer Festival, Amsterdam

09/08 Melanine: ten strengste verboden, de Parade, Amsterdam

10/08 Melanine: ten strengste verboden, de Parade, Amsterdam 

11/08 Melanine: ten strengste verboden, de Parade, Amsterdam 

18/08 – 24/08  Bootcamp, Artquake/ Podium de Duycker, Hoofddorp

 

OKT Melanine: ten strengste verboden, Fringe Festival, Amsterdam 

 

 

 

 

 

28/01 MBO Audition, Lucia Marthas, Amsterdam

29/01 Videoclipbattle C-burg College, Bekijk’t Amsterdam

05/02 Videoclipbattle C-burg College, Bekijk’t Amsterdam

04/03 Break-a-leg, Meervaart Amsterdam

11/03 Jelly Jam Dance,  Naarden

30/03 Frank, Generator Amsterdam

08/04 Rabobank Familiedag, Stedelijk Museum Amsterdam

09/04 Furious Flow, DKJL, de Balie Amsterdam

10/04 Furious Flow, DKJL, de Balie, Amsterdam

15/04 Kinderen Voor Kinderen, Lucia Marthas Amsterdam

16/04 Furious Flow, DKJL, de Balie, Amsterdam

17/04 Furious Flow, DKJL, de Balie, Amsterdam

18/04 Furious Flow, DKJL, de Balie, Amsterdam

27/04 Kingsday Outdoor, Leeuwarden 

04/05 Zwarte Koffie, Paradiso Amsterdam 

07/05 Videoshoot L’Officiel x Marc Cain x Anna Nooshin, Amsterdam 

14/05 Furious Flow DKJL, Muziekgebouw aan ‘t IJ Amsterdam 

20/05 Judge, NK Hiphop, Waalwijk

21/05 Judge, NK Hiphop, Waalwijk

06/06 Furious Flow, Dag van de Jonge Jury, Tivoli Vredenburg, Utrecht

06/06 Choreography Dance Theatre (Y)OUR EYES ONLY, Raadzaal Amsterdam Zuidoost

07/06 Choreography Dance Theatre (Y)OUR EYES ONLY, Raadzaal Amsterdam Zuidoost

08/06 Choreography Dance Theatre (Y)OUR EYES ONLY, Raadzaal Amsterdam Zuidoost

10/06 Theatre Performance Melanine: Ten Strengste Verboden, Bijlmerparktheater Amsterdam

12/06 Host Art2Hop, Theater De Kring Roosendaal

15/06 Host, Sunpatzer, Festival Vie Sauvage, Bourg(FR) 

24/06 Workshop, Spoorwegmuseum, Utrecht

29/06 Workshop,Spoorwegmuseum, Utrecht

01/07 Workshop, Spoorwegmuseum, Utrecht

06/07 Host, Frank, Generator Hostels Amsterdam 

06/07 Choreography/Event, Lucia Marthas EP, Rai Amsterdam

07/07 Choreography, Lucia Marthas EP, RAI Amsterdam

07/07 Choreography, Lucia Marthas EP, Rai Amsterdam 

12/07 Host,Southeast Parade, Amsterdam

14/07 Host/Event, Kwaku Summer Festival, Amsterdam

17/07 Workshop Dancestudio W Double T, Alkmaar

21/07 Host/Event, Kwaku Summer Festival, Amsterdam

04/08 Host, Kwaku Summer Festival, Amsterdam

05/08 Host/Event, Kwaku Summer Festival, Amsterdam

14/08 – 19/08 Blikopeners x Studio Drift x Dans, Stedelijk Museum Amsterdam

25/08 Host, Uitmarkt, Amsterdam

27/08 – 01/09 Choreography, Artquake Bootcamp, Duycker Hoofddorp

07/09  (Y)Our Eyes Only, OBA, Amsterdam    Tickets

08/09  (Y)Our Eyes Only, OBA, Amsterdam    Tickets

09/09  (Y)Our Eyes Only, OBA, Amsterdam    Tickets

07/09 Host, Zwarte Koffie, Paradiso Amsterdam

17/09 Performance Oorkaan, Eindhoven

18/09 Performance Oorkaan, Zwolle

25/09 Performance Oorkaan, Amsterdam

27/09 Performance Oorkaan, Amsterdam 

28/09 Performance Oorkaan, Amsterdam

29/09 Performance: Melanine: Ten Strengste Verboden, Bijlmerparktheater Amsterdam

06/10 Host, Zwarte Koffie, Paradiso Amsterdam

18/10 MC, Sun Patzer/ADE, Waterkant Amsterdam 

02/11 Host, Zwarte Koffie, Paradiso Amsterdam 

17/11 Workshop, Avond van de Poezie, Dalton Lyceum Barendrecht  

24/11 Voetjes Van de Vloer, Amsterdam Zuidoost      Info

27/11 Workshop Theaterlab, Studio West Amsterdam       Info

07/12 Host, Zwarte Koffie, Paradiso Amsterdam

15/12 Jury, Dutch Dance Sports, Maaspoort, Bosch

19/12 Host, DKJL Mensrechtendebat, Zaantheater Zaanstad

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Previous events:

 

Kwaku Summer Festival, Amsterdam
Encore, Melkweg Amsterdam
Kunstbende, Westergasfabriek Amsterdam
Break-a-leg, Meervaart Amsterdam
FRANK, Generator Hostel Amsterdam
Cuisine, Club NL Amsterdam
Kingdom of Zamunda, Club NYX Amsterdam
Clubtrax, Panama Amsterdam
In the Picture Festival, Bijlmerparktheater Amsterdam
World Cinema Festival, Amsterdam
Stedelijk Museum, Amsterdam
Art2Hop, Theater de Kring Roosendaal 
Edelwise, Amsterdam
#BIJLMERBATTLE, Amsterdam
2-on-2 Garage Battle, Amsterdam