Notice: Functie wpdb::prepare werd verkeerd aangeroepen. De query bevat niet het juiste aantal placeholders (1) voor het aantal query-argumenten (2). Lees Foutopsporing in WordPress voor meer informatie. (Dit bericht is toegevoegd in versie 4.8.3.) in /home/deb109061/domains/shaggymc.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5831
Gregory Shaggy | Agenda

2020

Januari 

04/01 #Bijlmerbattle, Amsterdam

11/01 TV- Performance Akwasi ‘Extase’, Amsterdam

19/01 Jury Dancecompetitions, Aalsmeer

25/01 Jury Dutch Dance Sports, Eindhoven

26/01 Jury Dutch Dance Sports, Eindhoven

 

 

Februari 

01/02 Host Soulpower, Paradiso Amsterdam

09/02 Jury Dancecompetitions, Aalsmeer

15/02 Melanine:Ten strengste verboden, De Balie Amsterdam

16/02 Furious Flow, Amsterdammertje van het jaar, Internationaal Theater Amsterdam

18/02 Workshop IMC Weekendschool, Utrecht

22/02 Show IMV Weekendschool, Amersfoort

 

 

Maart

01/03 Rabobank Familiedag, Stedelijk Museum Amsterdam

05/03 Kinderen van Zuidoost, De La Mar Theater, Amsterdam

 

 

All bookings suspensed till further notice #corona

2019

Januari

01/01 Host, Zwarte Koffie Tolhuistuin, Amsterdam
03/01 Workshop, We Entertain, Heerhugowaard
04/01 Host, Zwarte Koffie Paradiso Amsterdam
12/01 Host, 0229 Dance Battle, Hoorn
17/01 Performance, Kinderen van Amsterdam Zuidoost, De La Mar Theater, Amsterdam
19/01 Jury, Dutch Dance Sports, Waalwijk

Februari

01/02 Workshop, Dance Masters Madson, Venlo
02/02 Flashmob, Cookie & Co, Amsterdam
16/ 02 Workshop, Stedelijk Museum, Amsterdam
24/02 Host, Break-a-leg, Meervaart, Amsterdam

Maart

01/03 Host, Zwarte Koffie, Paradiso, Amsterdam
02/03 Host DJ Eva Adamidis, Alphen a/d Rijn
10/03 Workshop, Marcella van Altena, Hoofddorp
14/03 Workshop, ROCvA Zorg en Welzijn
17/03 Jury, Dance Competitions, Aalsmeer
22/03 (Y)our Eyes Only Preview, Bijlmerparktheater, Amsterdam
23/03 Jury, Dutch Dance Sports, Hoofddorp
30/03 Workshop & Host, Jelly Jam Dance Competition, Naarden

April

03/04 Host, Zwarte Koffie, Paradiso Amsterdam
05/04 Host, Zwarte Koffie, Paradiso Amsterdam
08/04 Furious Flow, DKJL, Amsterdam
09/04 Furious Flow, DKJL, Amsterdam
14/04 Jury, Dutch Dance Sports, Wijchen
15/04 Furious Flow, DKJL, Amsterdam
16/04 Furious Flow, DKJL, Amsterdam
17/04 Furious Flow, DKJL, Amsterdam

Mei

05/05 Host, Voetjes van de Vloer, Vondelpark Openlucht theater
19/05 Host, Movemasterz, Perron, Rotterdam

Juni

05/06 Workshops & Furious Flow, Dag van de Jonge Jury, Utrecht

07/06 Host, Zwarte Koffie, Paradiso Amsterdam

13/06 Furious Flow, DKJL P3, Purmerend

15/06 Melanine: Ten Strengste Verboden, Maaspodium, Rotterdam

16/06 Judge, DanceStars Masters, Slagharen,

21/06 SOCIALL, Lastig, Patronaat, Haarlem

30/06 Melanine: Ten Strengste Verboden, de Parade, Rotterdam

Juli

05/07 Host, Zwarte Koffie Paradiso Amsterdam

05/07 Choreography EP, Lucia Marthas, Rai Amsterdam

06/07 Choreography EP, Lucia Marthas, Rai Amsterdam

07/07 Host, Wereldfestival, Diemen

11/07 Host, Southeastparade, Amsterdam

12/07 Choreography Kick-Off Show KARSP, Amsterdam

13/07 Host, Tha Block Kwaku Summer Festival, Amsterdam

14/07 Host, Kwaku Summer Festival, Amsterdam

20/07 Host, Voetjes van de Vloer, Kwaku Summer Festival, Amsterdam

27/07 Host, Voetjes van de Vloer, Kwaku Summer Festival, Amsterdam

August

9 t/m 13  Melanine: ten strengste verboden, De Parade, Amsterdam 

18 t/m 24  Bootcamp, Artquake/ Podium de Duycker, Hoofddorp

October

6/10   Jury Best of West, Podium Mozaiek Amsterdam

13/10  (Y)our Eyes Only, KAF Almere

25/10  Melanine: ten strengste verboden, Theater Rotterdam

29/10   Opening Black Achievement Awards, De La Mar Theater

November

07/11 Dansdagen, Hoorn

08/11 Dansdagen, Hoorn

10/11 Workshop, Jury Battle, Danscentrum Delicious, Woerden

12/11 Business Event Snipes, Amsterdam

21/11 Furious Flow, DKJL Volendam

24/11 IDFA, Pakhuis de Zwijger, Amsterdam

28/11 Furious Flow, DKJL Amsterdam

5/12    Los Latinos, Amsterdam

12/12   Workshop Asics Employees, Amsterdam

Past events

Kwaku Summer Festival, Amsterdam
Encore, Melkweg Amsterdam
Kunstbende, Westergasfabriek Amsterdam
Break-a-leg, Meervaart Amsterdam
FRANK, Generator Hostel Amsterdam
Cuisine, Club NL Amsterdam
Kingdom of Zamunda, Club NYX Amsterdam
Clubtrax, Panama Amsterdam
In the Picture Festival, Bijlmerparktheater Amsterdam
World Cinema Festival, Amsterdam
Stedelijk Museum, Amsterdam