Resume

Stage name: Shaggy MC
Company: Gregory Shaggy Choreography
Management: 3rdegree (info@3rdegree.net)
Sir name: Albertzoon
First name: Gregory Romeo
Date of birth: 18-06-1984

E-mail:
info@shaggymc.com

Gender: M
Length: 166 cm
Waist: 80 cm
Head: 58 cm
Chest: 87 cm
Hip: 86 cm
Shoe size: 41
Eyes: Brown
Hair: Brown

2005-2019

Choreografie

2005 Arzenio Showcase
2005 Dance4Life, Gelredome
2005 Support act Ja-Rule, HMH
2006 – 2007 RMXCRW Showcase
2007 Fouradi – Flipmuziek
2007 Fashionlink, World Fashion Centre Amsterdam
2007 – 2010 Jennifer Cooke Showcase
2008 Lakeside Fashion
2008 Tania Christopher – Show Me
2008 Risk Sound System – The Sound is yours
2008 Partysquad – Drop Down
2008 Real El Canario – Esta Noche
2009 DJ Jean – Play That Beat
2010 Monsif – Mee met me
2010 – 2011 Jeronimo Showcase
2011 Ralf Mackenbach Showcase
2011 Kinderen voor Kinderen – Minister President
2011 (W)edge, MDD Dance Jordanië
2011 Strada
2012 Dashni Morad – Open ur eyes
2012 Jeugdjournaal
2013 Monsif – Ik wil Jou
2013 Ik Wil Je Zien Crashmob – Fietsersbond
2013 – heden Bootcamp Creative International Exchange – Artquake
2013 OOSTWESTTHUISBEST – Museumnacht
2013 Ontvangst Koning Willem & Koningin Maxima Zaandam
2013 – 2014 The Child of Lov Showcase
2013 – 2014 Afblijven de Musical
2014 Musical Sjeekspier
2014 Monsif – TMTYL
2014 Swollmotion- Odeon Zwolle
2014 World of Winners – The Athlete’s Foot
2010 – heden Lucia Marthas Institute of Performing Arts
2015 – 2016 SPIJT! De Musical
2015 Magic Mike XXL – Pathé Arena
2015 Pandora Flashmob – Amstedam
2015 E-daneres – Museumnacht
2015 – 2016 De Efteling 9 Pleinenfestijn
2016 Anna Mors – Sky
2016 Sef – Ze Zeggen
2016 Oliver Heldens– The Flying Dutch
2017 Dutch Barstarzz – Hollands Got Talent
2017 Ladies Night Onze Jongens – Pathé Arena
2017 Mylène & Rosanne Showcase – Tinadag
2017 Tommy Hilfiger Corporate Business Video
2017 Tommy Hilfiger/Calvin Klein HQ Videoclip Employees
2017 Personal Choreography – CEO PVH Daniel Grieder
2017 Personal Flashmob – CEO TW Steel Marc Coblen
2018 (Y)OUR EYES ONLY
2018 Lang Leve de Muziekshow

TV/ONLINE uitvoerend

2005 Gio – Magic
2005 Brace – Hartendief
2005 Def Rhymz – 10 Miljoen
2005 Yes-R ft. Derenzo – Fissa
2006 RMXCRW – “MAXINE”
2007 HOE? ZO! – NPO 3
2007 Partysquad – Non-stop
2007 Fouradi – Flipmuziek
2007 RMXCRW – Be Strong
2008 Sweet 16, MTV
2012 Ultimate Dancebattle presents Move Like.. – RTL5
2014 KWF “sta op tegen kanker” – NPO 1
2015 Fame Academy – NPO 3
2016 Amsterdamse Helden/Bijlmerstyle – AT5
2018 Marc Cain Anna Nooshin – L’officiel

Uitvoerend

2004 Arzenio Showcase
2004 Lloyd Showcase
2005 Support act Ja-Rule, HMH
2005 TMF Game Awards DJ Chuckie, RAI
2005 King Bee
2005 Robots, Pathé
2006-2007 RMXCRW Showcase / in Concert NL, DE, SUR, TAI
2006 DJ Kool – Taiwan
2006 Mercedes-Benz Industrial – Germany
2007 GIO Showcase
2007 Jennifer Cooke Showcase
2007 – heden Furious Flow
2009 Support Act Ne-yo, HMH
2010 “Ode aan de Dans” – Utrecht
2010 High Indian Fashion Dance – Tanjore Quartet
2010 Cope (Work in Progress) – MDDance
2011 Nationale Sportweek 2011
2010 – 2011 Caggie Showcase (SYTYCD)
2011 Nokia E7 Flashmob – Jordanië
2012–Heden DKJL
2012-2015 MSTRS of LXRY.
2013 Musical Memories, Haarlem
2013 OostWestThuisBest – Museumnacht
2013 Coach mainstage Glazenhuis
2014 Le Pommier (75 jaar jubileum) , Zuid Frankrijk
2014 KWF Sta op tegen kanker TV show NPO1
2014 Serious Request Coach Glazenhuis
2015 The Heineken Experience
2015-2016 JD Sports In-store promo shows
2017 Tommy Hilfiger Corporate.
2017 Folami
2017-heden Melanine: Ten Strengste Verboden
2018 De Bestorming Cello Octet Amsterdam – Oorkaan
2018 Spoorwegmuseum.
2018 Stedelijk Museum Amsterdam

Overige werkzaamheden:

2015 – heden Voorzitter – Stichting Free&Style
2015 – heden Coördinator Urban Amsterdam – Lucia Martha’s Institute of
Performing Arts.
2018 Artistiek Leider – Juvat Dance Academy

Talent ontwikkelings projecten

2011 – heden Bekijk ‘t, Videoclipbattle
2009 – 2015 Diverse JJI ‘s in NL.
2007 – heden Diverse projecten in Amsterdam Zuidoost
2013 – heden Artquake/7 Stages Atlanta Bootcamp, Hoofddorp
2018 Full – Stichting Twisted
2018 Blikopeners, Lucia Martha’s – Stedelijk Museum

HOST / MC

2014 – heden Kwaku Summerfestival
2014 – 2016 #Bijlmerbattle
2014 Edelwise
2015 – heden Break-a-leg, Meervaart
2016 – 2017 Clubtrax, Panama
2017 Zamunda, Nyx
2017 – heden Frank
2017 Encore, Melkweg
2017 Kunstbende
2018 – heden Zwarte Koffie, Paradiso
2018 Uitmarkt, Amsterdam
2018 Sun Patzer
2018 Project Killin’ It, Terralifestyle

JURY

2007 Multiple Jam, Amsterdam
2008 Standup Jam, Amsterdam
2007 NK Body Fitness & Freestyle Dance, Beverwijk
2008 Divine Skillz, Antwerpen
2009 – 2016 Movemasterz
2010 – heden NK Dutch Dance Sports / IDO Hiphop
2013 SDI Championships, Oxford (UK)
2013 #BijlmerBattle
2013 – 2017 UDO NL

Model Shoots/Live

2007 The Modefabriek, Amsterdam RAI
2007 Gary Symor
2007 Lakeside
2008 Menzis
2013 Coach Heroes
2015 Edelwise
2016 Plus10 Brand

Evenementenorganisatie/
Programmering/
Conceptontwikkeling

2005 – 2007 Fernwood & Leembridges (PartySquad)
2013 IDO Dance Battle
2014 – #Bijlmerbattle
2015 – heden Break-a-leg
2014 Dansfestival Swollmotion
2014 Edelwise
2015 – 2017 Dansfestival Voetjes V/d Vloer
2018 Stedelijk Museum, Keith Haring festival, Rabobank Familie Festival